Про себе

Я,Сарана Наталія Володимирівна,народилася 04.02.1969 р. в с.Петрівське .
В 1995 році закінчила Харківську інженерно-педагогічну академію і отримала   cпеціальність «Інженер –педагог». З 1993 року працюю в Новозапорізькій ЗШ.
Математику викладаю з 2000  року.   За попередньою атестацією  маю кваліфікаційну категорію « Спеціаліст  ІІ  категорії».
Я працюю над темою «Інтерактивні методи навчання  на уроках математики», бо для  мене головне – це  значне  підвищення  інтересу  до математики, з одного боку, і великий стимул до самовдосконалення  кожного  учня – з другого.
Для заохочення учнів до вивчення математики, для активізації їхньої пізнавальної активності я шукаю новіші та ефективніші методи і форми навчання, намагаюсь використовувати нестандартні форми роботи, що забезпечують розвиток особистості кожного учня .
Методи, які я використовую на своїх уроках:
«Робота в малих групах»-- дозволяє набути навичок, які необхідні людині для спілкування та співпраці.
«Ажурна пилка» дозволяє учням працювати разом, щоб вивчити значну кількість інформації за короткий проміжок часу, а також заохочує їх допомагати один одному вчитися навчаючи.
«Мозкова атака» - це метод розв'язання невідкладних завдань за короткий час. Сутність методу полягає в тому, що необхідно висловити як можна більшу кількість ідей за невеликий проміжок часу, обговорити їх та класифікувати.
«Дидактичні ігри» - можливість ефективної організації взаємодії вчителя
і учнів, продуктивні форми їх спілкування з  елементами змагання, розкутості, інтересу.
На своїх уроках намагаюся бути організатором процесу навчання.   Я застосовую різноманітні форми й методи навчання, прагну, щоб кожен учень був активним його учасником.  Використання інтерактивних технологій дає мені можливість для фахового росту, для зміни себе, для навчання разом з учнями.Комментариев нет:

Отправить комментарий